Odwiedź nas
ul. Srebrna 3, Warszawa
Zadzwoń do nas
22 652 20 25
22 654 71 11
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 7:00-21:00
Sb: 9:00-13:00

Kinezyterapia – mgr. rehabilitacji

Aplikacje prosimy wysyłać na adres info@crl.net.pl. Szczegóły oferty omówimy telefonicznie lub na spotkaniu w przychodni Centrum Rehabilitacji Leczniczej.
Wraz z CV prosimy o przesłanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji przez podmiot: Karol Molasy Centrum Rehabilitacji Leczniczej NIP 1182247421, ul. Srebrna 3, 00-810 Warszawa.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie wizyty fizjoterapeutycznej początkowej oraz końcowej obejmującej omówienie stanu zdrowia pacjenta, wykonaniem testów fizjoterapeutycznych, zaplanowaniem działań terapeutycznych oraz podsumowaniem wyników działań rehabilitacyjnych.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej i kontrolowanie efektywności procesu fizjoterapii.
  • Wykonywanie z pacjentem terapii indywidualnej.
  • Instruktaż pacjenta w wykonywaniu ćwiczeń w domu po zakończonym cyklu zabiegów.
  • Praca zmianowa w wymiarze 6 godzin dziennie (od 8:00 do 14:00 oraz od 14:00 do 20:00).

Nasze wymagania:

  • Uzyskany tytuł magistra fizjoterapii.
  • Prawo wykonywania zawodu oraz ubezpieczenie OC.
  • Profesjonalne i empatyczne nastawienie do pacjentów.
  • Otwartość i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o współpracę lub umowę zlecenie.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Dogodną lokalizację miejsca zatrudnienia (centrum Warszawy).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowe benefity

Wszelkie pytania dotyczące aktualnych ofert pracy prosimy kierować drogą mailową na adres info@crl.net.pl