Odwiedź nas
ul. Srebrna 3, Warszawa
Zadzwoń do nas
22 652 20 25
22 654 71 11
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 7:00-21:00
Sb: 9:00-13:00

O nas

Centrum Rehabilitacji Leczniczej zostało założone w 2004 roku przez magistra rehabilitacji Romana Molasy i od samego początku jest to nie tylko miejsce profesjonalnej opieki zdrowotnej, ale także rodzinna firma, która odznacza się troską o dobro pacjentów i atmosferą życzliwości.

Jesteśmy nowoczesną przychodnią rehabilitacyjną wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt terapeutyczny dostępny na rynku. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy specjalistów oraz fizjoterapeutów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Wierzymy, że sukces Centrum Rehabilitacji Leczniczej to nie tylko osiągnięcia medyczne, ale także budowanie trwałych relacji z pacjentami opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu.

Misja

Misją Centrum Rehabilitacji Leczniczej jest dążenie do kompleksowej, wysokiej jakości opieki medycznej, opartej na nowoczesnych i skutecznych metodach rehabilitacji. Naszym celem jest nie tylko spełnianie oczekiwań pacjentów, lecz także aktywne wspieranie ich drogi do zdrowia i pełnej sprawności.

W Centrum stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta, starając się zrozumieć jego unikalne potrzeby oraz cele rehabilitacyjne. Dążymy do świadczenia usług na najwyższym poziomie specjalistycznym, angażując doświadczony zespół lekarzy, terapeutów i personelu medycznego.

Nasze cele jakościowe

Nasze cele realizujemy poprzez:

  • stworzenie kompleksowej oferty dla pacjentów,
  • przestrzeganie praw pacjenta, udzielanie wsparcia w sytuacjach tego wymagających oraz traktowanie pacjenta podmiotowo w procesie zachowania i ratowania zdrowia,
  • badanie zadowolenia pacjentów i wyciąganie wniosków dla poprawy jakości naszych usług,
  • stałe i systematyczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych personelu,
  • stworzenie wśród pracowników pozytywnej atmosfery i zadowolenia z pracy poprzez profesjonalne zarządzanie, wzajemną życzliwość, oraz zaufanie,
  • racjonalne wykorzystanie wszystkich zasobów oraz ekonomiczną analizę podejmowanych działań,
  • działania promujące profilaktykę zdrowia i zdrowy styl życia.

Powyższe cele Centrum Rehabilitacji Leczniczej realizuje w ramach opracowanego, wdrożonego i stale doskonalonego systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015.